Dřevěné sportovní podlahy

Dřevěné sportovní podlahy

Více než 20 let děláme dřevěné sportovní podlahy - komplexní dřevěné systémy nejvyšší jakosti

Pracujeme s nejkvalitnějšími materiály - ušlechtilými dřevinami (např. dub, buk), jejichž výhodou je např. vysoká rozměrová stabilita a tvrdost. V této oblasti však jdeme dál, jelikož používáme moderní, osvědčené systémy dřevěných konstrukcí s překližovanými deskami a vícevrstvé palubové desky.

Naše vícevrstvé palubové desky se skládají např. z tlusté dubové dýhy přilepené k překližce. Díky tomu jsou vysoce odolné proti deformaci (např. vlivem vlhkosti). Při správném provedení dřevěné konstrukce tak celý dřevěný podlahový systém disponuje dlouhou životností a vytváří perfektní sportovní podmínky i pro nejvyšší uroveň využití. Kromě palubových desek provádíme nášlapnou vrstvu i v podobě vlysů (palubkově i do stromečku) či mozaiky nebo kantovky.

Pracujeme s epoxidovými a polyuretanovými laky, protože co nesmrdí, je k ničemu. My používáme jen to nejlepší a nepohodlí se neštítíme. Důležitý je pro nás kvalitní a dlouhodobě stabilní výsledek.

Nabízíme dřevěné sportovní podlahy! Využijte mnohaletých zkušeností, které máme, a které nám umožňují bez kompromisů udělat tu nejlepší podlahu při zohlednění všech vnějších faktorů. Dokážeme podlahové konstrukce modifikovat, abychom je přizpůsobili i velice složitým požadavkům.

Údržba

Údržbové broušení a lakování dřevěné sportovní podlahy není dobré oddalovat. Poškozené lajnování indikuje, že dřevěnou nášlapnou vrstvu chrání nanejvýš jen tenká vrstva laku, která může být brzy prošlapána a dřevo zněčištěno. Včasný zásah ušetří až 70 % v porovnání s hloubkovou variantou, kdy je nutno brousit do tzv. čistého dřeva.

Kontaktujte nás, nabízíme údržbové přebroušení a nalakování dřevěných sportovních podlah! Provedeme také lajnování v rozsahu a barevnosti dle zadání. Uděláme také logo školy či organizace dle Vašich požadavků.

RENOSPORT profi s.r.o.

Mobil: (+420) 602 604 114
Email: info@renosport.cz


   

Ochrana osobních údajů

Adresa provozovny Morava

(Korespondenční adresa)
Milovice 74
768 02 Zdounky – Milovice

 

Fakturační adresa, sídlo:

Batelovská 1206/3
140 00 Praha 4

Dotace

Napište nám

 1. Jméno a příjmení(*)
  Please type your full name.
 2. Telefon
  Please type your full name.
 3. E-mail(*)
  Invalid email address.
 4. Zpráva(*)
  Invalid Input
 5. Antispam(*)
  Antispam
  Obnovit Invalid Input
 6. Souhlasím se zpracováním osobních údajů(*)
  Invalid Input