Umělé trávníky

Sportovní umělé trávníky

Více než 20 let pokládáme umělé trávníky

Umělý trávník je skvělý a osvědčený sportovní povrch, který je málo náročný na údržbu a nabízí možnost celoročního sportovního vyžití. Vyrábí se v mnoha variacích a díky tomu jej lze přizpůsobit široké paletě sportů. Je to bezkonkurenční sportovní povrch v poměru cena/výkon. Zásypový materiál, který je součástí umělého trávníku, se vzájemně s vlascem stabilizuje a dohromady tak obě komponenty vytváří optimální herní podmínky.

Nabízíme sportovní umělé trávníky! Umělým trávníkům rozumíme a pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější vzhledem k požadovanému využití. Spolupracujeme s předním českým výrobcem umělých trávníků - společností JUTAgrass.

Tenisové umělé trávníky se vyznačují vysokou hustotou šití a nízkým, fibrilovaným vlascem (např. 15 mm). Tenisový míček má díky tomu při dopadu vysoký odraz. Je zde velká náročnost na rovinnost spodní stavby kurtu. Jako zásyp je použit speciální písek s vysokým obsahem křemíku.

Víceúčelové umělé trávníky jsou podobné těm tenisovým s tím rozdílem, že hustota šití je nižší a vlasec bývá zpravidla vyšší (18 a více mm). Vlasec může být jak fibrilovaný, tak monofilní. Tyto a tenisové trávníky bývají označovány jako umělé trávníky 2. generace (umělý trávník s pískovým zásypem).

Fotbalové umělé trávníky mají za úkol dosahovat mnohem vyššího útlumu sil a tak jsou vyšší (40 nebo 60 mm) a jako zásyp bývá navíc použit pryžový granulát. Tento granulát má označení EPDM a bývá standardně ve třech barevných provedeních. Pro dosažení maximálního komfortu bývá použita i speciální pružná podložka.

Údržba

Umělé trávníky nejsou sice příliš náročné na údržbu, to ale neznamená, že jsou bezúdržbové. Správná údržba může podstatně prodloužit jejich životnost či je ještě plnohodnotně zachránit z již zdánlivě dožilého stavu, kdy přemýšlíte o výměně.

Nabízíme kompletní střednědobou údržbu umělých trávníků 3. generace! Více zde.

Nabízíme profesionální hloubkové vyčištění umělých trávníků 2. generace! Více zde.

RENOSPORT profi s.r.o.

Mobil: (+420) 602 604 114
Email: info@renosport.cz


   

Ochrana osobních údajů

Adresa provozovny Morava

(Korespondenční adresa)
Milovice 74
768 02 Zdounky – Milovice

 

Fakturační adresa, sídlo:

Batelovská 1206/3
140 00 Praha 4

Dotace

Napište nám

 1. Jméno a příjmení(*)
  Please type your full name.
 2. Telefon
  Please type your full name.
 3. E-mail(*)
  Invalid email address.
 4. Zpráva(*)
  Invalid Input
 5. Antispam(*)
  Antispam
  Obnovit Invalid Input
 6. Souhlasím se zpracováním osobních údajů(*)
  Invalid Input