Údržba umělých trávníků

Údržba umělých trávníků s pryžovým vsypem

Provádíme profesionální střednědobou údržbu fotbalové umělé trávy včetně doplnění granulátu

Na fotbalových hřištích s umělým trávníkem a s atestací FAČR musí být vedle základní údržby také provedena minimálně jednou ročně tzv. střednědobá údržba (doporučeno je dvakrát ročně).

Důvodem pro tento zásah je ušlapávání a postupné vynášení pryžového granulátu, kvůli kterému sportovní povrch ztrácí svoji pružnost a je dále nadměrně opotřebováván. Umělý trávník také trpí na znečišťování především z okolní zeleně a z ovzduší, ale i od lidí či zvířat.

Nabízíme plnohodnotnou střednědobou údržbu! Máme na to nejmodernější stroje, kterými práce dokážeme provést kvalitně a rychle (dekomprese, vyčištění, zapravení a kartáčování v jednom přejezdu).

Pro doplnění pryžového granulátu kromě nového nabízíme také granulát recyklovaný (přivezeme čistý a zabalený) za výhodnou cenu.

Obecný postup střednědobé údržby umělé trávy

Nejprve provádíme strojní vybrání, vyčištění a zapravení stávajícího pryžového granulátu. Stroj dokáže provádět všechny tři operace během téhož přejezdu. Nejprve kovovými pruty dochází k narušení zatvrdlého sportovního povrchu a pomocí rotačního kartáče k vybrání stávajícího zásypu. Systém vibračních sít a podtlaku dále zajišťuje odsátí drobných částic a prachu a oddělení větších nečistot, takže zbývá pouze čistý zásyp, který stroj zapravuje do vlasu umělého trávníku. Dále provádíme celoplošné či lokální strojní doplnění pryžového granulátu a zapravení pryže do vlasu umělé trávy.

Video

RENOSPORT profi s.r.o.

Mobil: (+420) 602 604 114
Email: info@renosport.cz


   

Ochrana osobních údajů

Adresa provozovny Morava

(Korespondenční adresa)
Milovice 74
768 02 Zdounky – Milovice

 

Fakturační adresa, sídlo:

Batelovská 1206/3
140 00 Praha 4

Dotace

Napište nám

 1. Jméno a příjmení(*)
  Please type your full name.
 2. Telefon
  Please type your full name.
 3. E-mail(*)
  Invalid email address.
 4. Zpráva(*)
  Invalid Input
 5. Antispam(*)
  Antispam
  Obnovit Invalid Input
 6. Souhlasím se zpracováním osobních údajů(*)
  Invalid Input