Vodohospodářské stavby

Vodohospodářské stavby

Nakládání s dešťovou vodou

Realizujeme výstavbu akumulačních nádržích na záchyt dešťové vody.  Srážková voda ze střech je převedena přes vsakovací průlety, v nichž se voda předčistí, do spodních mělkých drenáží a předtištěná odtéká do akumulačních nádrží. Po jejich naplnění voda přetéká do retenční nádrže, odkud regulovaným průtokem odtéká do vsakovacích jímek. Poskytujeme projekční služby včetně kompletní realizace na klíč. Naše firma používá velmi kvalitní nádrže od firmy Melbax plastik s.r.o.

Úvod

Nabídka služeb:

Usilujeme o spokojenost našich zákazníků a klademe důraz na všechny dimenze provedení prací.

Naše strojní technika

 UMĚLÉ TRÁVNÍKY


Odstraňovač zásypů

ŽIVÉ TRÁVNÍKY


Odstraňovač travní plsti

STAVEBNÍ ČINNOST


Těžká mechanizace


Čistič zásypů


Provzdušňovač vegetační vrstvy


Lehká mechanizace


Rozmísťovač zásypů


Dosívač travního osiva


Srovnávač podkladních vrstev


Zapravovač zásypů


Slupovač travního drnu

 

Poslední aktualita

5. 6. 2017

Děláme také broušení a lakování sportovních dřevěných podlah. Jako jedni z mála na trhu máme speciální stroj na frézování dřevěných podlah, který umožňuje dosažení nejvyšší kvality prací! Dokážeme totiž odstranit také nerovnosti dřevěných dílců nášlapné vrstvy, které vznikly např. vlivem zvýšené vlhkosti. Prohlédněte si fotky z realizace na ZŠ v Bruntále.

Ředitel školy o spolupráci s námi prohlásil:
"S prací firmy jsme velmi spokojeni. Úprava byla provedena rychle, kvalitně a odborně a také jsme obdrželi řadu rad, jak nový povrch udržovat. Velice oceňuji vstřícnost a profesionální přístup zaměstnanců firmy, a to jak při přípravě akce, tak poté při samotné realizaci."

 

Umělé trávníky

Sportovní umělé trávníky

Více než 20 let pokládáme umělé trávníky

Umělý trávník je skvělý a osvědčený sportovní povrch, který je málo náročný na údržbu a nabízí možnost celoročního sportovního vyžití. Vyrábí se v mnoha variacích a díky tomu jej lze přizpůsobit široké paletě sportů. Je to bezkonkurenční sportovní povrch v poměru cena/výkon. Zásypový materiál, který je součástí umělého trávníku, se vzájemně s vlascem stabilizuje a dohromady tak obě komponenty vytváří optimální herní podmínky.

Nabízíme sportovní umělé trávníky! Umělým trávníkům rozumíme a pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější vzhledem k požadovanému využití. Spolupracujeme s předním českým výrobcem umělých trávníků - společností JUTAgrass.

Tenisové umělé trávníky se vyznačují vysokou hustotou šití a nízkým, fibrilovaným vlascem (např. 15 mm). Tenisový míček má díky tomu při dopadu vysoký odraz. Je zde velká náročnost na rovinnost spodní stavby kurtu. Jako zásyp je použit speciální písek s vysokým obsahem křemíku.

Víceúčelové umělé trávníky jsou podobné těm tenisovým s tím rozdílem, že hustota šití je nižší a vlasec bývá zpravidla vyšší (18 a více mm). Vlasec může být jak fibrilovaný, tak monofilní. Tyto a tenisové trávníky bývají označovány jako umělé trávníky 2. generace (umělý trávník s pískovým zásypem).

Fotbalové umělé trávníky mají za úkol dosahovat mnohem vyššího útlumu sil a tak jsou vyšší (40 nebo 60 mm) a jako zásyp bývá navíc použit pryžový granulát. Tento granulát má označení EPDM a bývá standardně ve třech barevných provedeních. Pro dosažení maximálního komfortu bývá použita i speciální pružná podložka.

Údržba

Umělé trávníky nejsou sice příliš náročné na údržbu, to ale neznamená, že jsou bezúdržbové. Správná údržba může podstatně prodloužit jejich životnost či je ještě plnohodnotně zachránit z již zdánlivě dožilého stavu, kdy přemýšlíte o výměně.

Nabízíme kompletní střednědobou údržbu umělých trávníků 3. generace! Více zde.

Nabízíme profesionální hloubkové vyčištění umělých trávníků 2. generace! Více zde.

Naše služby

Údržba, revitalizace a regenerace sportovních povrchů

Hloubkové vyčištění umělé trávy 2. generace, střednědobá údržba umělé trávy 3. generace i kompletní péče o živé sportovní trávníky, klikněte na obrázek pro více informací.

Čištění umělých trávníků

Údržba umělých trávníků

Regenerace přírodních trávníků

Dřevěné sportovní podlahy

Provedení dřevěných sportovních podlah a opravy laku, klikněte na obrázek pro více informací.

Nové podlahy

Opravy podlah

Sportoviště a sportovní povrchy

Pokládka sportovních povrchů a kompletní provedení spodní stavby, klikněte na obrázek pro více informací.

Sportovní stavby

Umělé trávníky

Jízdárenské povrchy

Provedení povrchů do venkovních a krytých jízdáren, kompletní provedení spodní stavby. Klikněte na obrázek pro více informací.

Jezdecké haly

Venkovní jízdárny

RENOSPORT profi s.r.o.

Mobil: (+420) 602 604 114
Email: info@renosport.cz


   

Ochrana osobních údajů

Adresa provozovny Morava

(Korespondenční adresa)
Milovice 74
768 02 Zdounky – Milovice

 

Fakturační adresa, sídlo:

Batelovská 1206/3
140 00 Praha 4

Dotace

Napište nám

 1. Jméno a příjmení(*)
  Please type your full name.
 2. Telefon
  Please type your full name.
 3. E-mail(*)
  Invalid email address.
 4. Zpráva(*)
  Invalid Input
 5. Antispam(*)
  Antispam
  Obnovit Invalid Input
 6. Souhlasím se zpracováním osobních údajů(*)
  Invalid Input