Strojní technika

Naše strojní technika

Na strojní zabezpečení našich činností klademe zvláštní důraz. Je pro nás důležité poskytovat ty nejkvalitnější služby a tak naši mechanizaci udržujeme na vysoké úrovni. Rádi Vás zde s ní seznámíme. Kromě samotných strojů disponujeme dále širokou škálou specializovaného příslušenství. Seznam bude postupně doplňován.

Umělé trávníky

Odstraňovač zásypů provádí hloubkové čištění umělého trávníku, kterým jej zbavuje stávajícího zásypu a všech nečistot. Možná hloubka pracovního záběru je 50 mm dle nastavení. Šířka pracovního záběru pak je 1500 mm. Odstraňování probíhá pomocí systému rotujících kartáčů, kterými je vybíraný materiál přenesen na pásový dopravník a odtud do souběžně jedoucího nakladače.

Video a další info zde.

Čistič zásypů narušuje kovovými pruty zatvrdlý povrch umělého trávníku a rotačním kartáčem vybírá stávající zásyp a nečistoty až z hloubky 40 mm dle nastavení o šířce pracovního záběru 1500 mm. Systém vibračních sít a vakuového podtlaku odsává z vybraného materiálu drobné částice a prach a odděluje vetší nečistoty, které ukládá v zásobnících. Napřimuje udupaná travní vlákna a znovu zapravuje do nich získaný vyčištěný zásyp.

Video a další info zde.

Živé trávníky

Odstraňovač travní plsti pracuje řadou rotačních nožů s karbidovým ostřím o šířce pracovního záběru 1300 mm a o hloubce až 40 mm. Lze tak využít pro vertikutaci, kdy nařezává travní drn, ale i pro skarifikaci, kdy navíc zasahuje i do svrchní vrstvy substrátu, kterou nakypřuje.

Video a další info zde.

Provzdušňovač vegetační vrstvy narušuje zhutněný substrát patentovaným pákovým paralelogramem s nastavitelným úhlem penetrace a hustotou vpichů. Hloubka pracovního záběru je až 250 mm dle nastavení. Po proniknutí do půdy ji stroj lehce nakypřuje a následně zadním válcem opět uhlazuje. Má robustní konstrukci, která zajišťuje provozní stabilitu i v těžkých podmínkách. Provzdušňování lze provádět plnými i dutými hroty. Duté hroty lze využít např. pro úpravu substrátu.

Video a další info zde.

Dosívač travního osiva umožňuje účiný (nízká spotřeba osiva) a efektivní (vysoký podíl vyklíčených semen) lokální i celoplošný dosev. Válce s kónickými hroty nejprve připraví ideální seťová lůžka, do kterých je rovnoměrně zapravováno osivo o nastavitelné hustotě. Díky zadnímu kartáči jsou i semena zůstávájící ležet na povrchu nakonec zapravena do lůžek ještě během téhož přejezdu.

Video a další info zde.

Slupovač travního drnu je používán pro obnažení vegetační vrstvy a možnost provádění zásahů do zemních vrstev bez nutnosti poničení trávníku. Trávník lze smotat do rolí pro další manipulaci. Stroj je ručně vedený s nastavitelnou šířkou i hloubkou pracovního záběru.

Víceúčelové využití

Rozmísťovač zásypů díky patentovanému mechanismu dopravního pásu rovnoměrně rozhazuje zvolený materiál po určeném povrchu. Pracovní záběr je 4600 až 9140 mm dle nastavení a úhel rozhozu je možné zvolit od - 18° po 18°. Stroj má nízké těžiště a velmi vydařené rozložení hmotnosti i při plné kapacitě zásobníku (celková hmotnost může být více než 2 t), takže povrch při práci není poškozován.

Video a další info zde a zde.

Zapravovač zásypů je stroj s vlastním pohonem, který díky patentovému pásovému mechanismu a rotujícímu kartáči rovnoměrně vmetává zvolený materiál do travního vlasu. Šířka pracovního záběru je 800 mm a množství zapravovaného materiálu je redukováno nastavením výhozové štěrbiny.

Video a další info zde.

Stavební a další využití

Těžká mechanizace - buldozery, rypadla-nakladače, vibrační válce, traktory a nákladní automobily nám umožňují provádět většinu zemních prací vlastními silami bez potřeby využití subdodávky. Máme tak jistotu, že zemní stavba bude dokonale připravena pro pokládku sportovního povrchu.

Lehká mechanizace - minibagry, malotraktory, lehké nakladače, manipulátory, motorová kolečka, užitkové vozy a příslušenství nám zpřístupňuje možnost pracovat i v místech, která jsou pro těžkou mechanizaci špatně dostupná. Dále pak umožňují provádět speciální a drobné pracovní operace s dostatečnou pružností a nízkými náklady.

Srovnávač podkladních vrstev umožňuje připravit dokonale rovný podklad nebo přesný spád materiálu pod finální sportovní povrch. Tím je mimo jiné zajištěn bezproblémový odtok vody. Přesnost stroje je dosažena pomocí nivelace.

Video a další info zde.

RENOSPORT profi s.r.o.

Mobil: (+420) 602 604 114
Email: info@renosport.cz


   

Ochrana osobních údajů

Adresa provozovny Morava

(Korespondenční adresa)
Milovice 74
768 02 Zdounky – Milovice

 

Fakturační adresa, sídlo:

Batelovská 1206/3
140 00 Praha 4

Dotace

Napište nám

 1. Jméno a příjmení(*)
  Please type your full name.
 2. Telefon
  Please type your full name.
 3. E-mail(*)
  Invalid email address.
 4. Zpráva(*)
  Invalid Input
 5. Antispam(*)
  Antispam
  Obnovit Invalid Input
 6. Souhlasím se zpracováním osobních údajů(*)
  Invalid Input